Hlavní stránka  Naše nabídka  Galerie  Reference   Kontakt


Motoristické služby, které družstvo RADEX v Dolní Radechové poskytuje, jsou kvalitní a mají i svou tradici, která sahá až do roku 1937. Novodobé dějiny začínají rokem 1992, kdy z bývalého Východočeského autodružstva Náchod vzniklo transformací družstvo RADEX. Svou proslulost si vybudovalo nejenom rozsahem a obsahem nabízených služeb, ale i skutečností, že všichni pracovníci jsou odborníci ve svém oboru, kteří své práci rozumí.

Firma se specializuje na opravy motoru. Středem zájmu je domácí značka Škoda, ale po dohodě se zákazníkem opraví i motor zahraniční výroby. Potřebujete vybrousit válec, vyvložkovat blok motoru, či nový píst, chcete si nechat přebrousit klikovou hřídel nebo zhotovit kluzné ložisko atypických rozměrů ? U firmy RADEX Vám toto přání rádi splníme, a to nemusíte mít pouze auto. Nabídka platí i pro traktory, kompresory, sekačky i nákladní vozy. Na své si příjdou i majitelé veteránu.

Zákazníci se mohou rozhodnout i o tom, dají-li přednost opravě ve formě opravy polomotoru, což je příjde o polovinu levněji, nebo svěří-li do opravy motor celý. Garancí dobře provedené opravy je pečlivost a odbornost všech prací, časová spotřeba i složitejších oprav je minimální. Základním krédem je vyhovět individiuálním přáním každého zákazníka. Za velice výhodné ceny pro zákazníka, si můžete dovolit prakticky nový motor.

Provádíme

Výbrusy válcu na traktory, kompresory, sekačky, osobní a nákladní vozy opravy motoru veteránu vložkování bloku motoru výroba pístu do motoru úhlování ojnic vozu Škoda a Avia broušení klikových hřídelů zhotovení kluzných ložisek atypických rozměrů Provádíme predmontáže a generální opravy vozu značky ŠKODA Škoda 100, 110, 105, 120 Škoda 136 Favorit Škoda 1203 - i výměnným zpusobem Predmontáže motoru zahraničních vozidel, benzín i diesel. V neposlední řadě též opravy motoru veteránu.